Jak ważne jest dla Ciebie zdrowie oraz atrakcyjny wygląd? Czy chciałabyś poczuć się piękna i atrakcyjna dla siebie i Twojego otoczenia? Z naszymi przepisami na naturalne kosmetyki, to może być naprawdę proste. Przedstawimy Ci najlepsze w naszej opinii, receptury na naturalne kosmetyki, takie które możesz zrobić sama. Pokażemy sposoby pielęgnacji: jak myć, nawilżać i bezpiecznie złuszczać Twoją skórę tak, aby przywrócić jej wspaniały blask. Nasz przewodnik piękności stanowi krok na drodze do zdrowszego, piękniejszego życia. Witaj w świecie Happy Polka, kobiety świadomej, kochającej, rozsądnej. Kobiety która wie, że aby zapewnić swojej rodzinie zdrowie i szczęśliwe życie, powinna czerpać z DARÓW NATURY. Zajmujemy się od lat wizażem. Podczas swojej pracy zauważyłyśmy, iż kondycja naszej skóry zależy od kilku ważnych czynników. Należy do nich między innymi jakość i skład produktów jakich używamy. Zdobyta wiedza i doświadczenie utwierdziły nas również w przekonaniu, że im mniej składników znajduje się w produkcie, tym lepszy jest on dla naszej skóry oraz zdrowia. Skóra skłonna do przesuszania albo przetłuszczania, skłonna do przebarwień czy wyprysków, nie jest najłatwiejsza w pielęgnacji. Potrafi przysporzyć sporo problemów. Zły stan skóry potrafi wpłynąć negatywnie na nasze samopoczucie, powodując niski poziom samooceny, nawet problemy z trawieniem czy migreny. Same przechodziłyśmy przez podobne problemy. Uwierz nam wcale nie musi tak być!

Olej do czyszczenia twarzy

Czego używasz do oczyszczania twarzy? Znasz naturalne sposoby na zmycie makijażu i zanieczyszczeń z całego dnia? Jednym ze sposobów jest olej do oczyszczania twarzy.

Jak zatrzymać młodość?

Wszystkie chemy pięknie i młodo wyglądać. Tylko czy na pewno wiesz czego potrzebuje Twoja skóra? Zobacz co ma Ci do powiedzenia Sylwia.

Masło nawilżające w kostkach

Zrób swoje osobiste masło nawilżające. Kosmetyk który doceni każdy domownik. Pełne dobrych, naturalnych składników i łatwe w przygotowaniu.

Peeling kawowy

Złuszczanie naskórka to podstawa w utrzymaniu pięknej zdrowej skóry. Kupne peelingi pełne są szkodliwych substancji i wątpliwej jakości składników. Zrób swój własny peeling który przywróci blask Twojej skórze a przy okazji wpisuje się w nurt Zero Waste bo wykorzystuje fusy po wypitej kawie.