Yoga, praktyka z tysiącletnią tradycją, wywodząca się z Indii, stała się popularną formą ćwiczeń i medytacji dla milionów osób całego świata. Yoga łączy postawy, medytację, ćwiczenia oddechowe i głęboki relaks dla holistycznego podejścia do dobrego samopoczucia. Osobiście praktykowanie Yogi, pomaga w przejściu wielu perypetii życiowych, jest nieodzownym elementem codzienności coraz większej ilości ludzi.

🍃Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś jogi, oto kilka praktycznych korzyści, jakich możesz doświadczyć:
🧘‍♂️ Poprawia siłę i napięcie mięśni.
Mocne mięśnie mogą wydawać się czymś, co należy tylko do kulturystów lub osób uprawiających sporty siłowe, ale posiadanie sprawnych mięśni zapobiega przyszłym urazom. Oznacza to również, że możesz mieć siłę, aby robić to, czego potrzebujesz w codziennym życiu.

🧘‍♂️ Może zwiększyć elastyczność.
Działania rozciągające w jodze pomagają rozluźnić napięcie w ciele. Nie mówiąc już o tym, że bardziej elastyczne połączenia oznaczają, że potrzeba mniej energii, aby poruszać się w większym zakresie ruchu. W ten sposób zwiększasz wydajność fizyczną. Rozciąganie działa w kierunku zwiększenia odporności tkanki mięśniowej podczas każdej aktywności, a także pomaga zwiększyć przepływ krwi i składników odżywczych do tkanek.

🧘‍♂️ Joga może zmniejszyć stres i pomóc się skupić.
Kiedy w twoim życiu dzieje się zbyt wiele, trudno jest zachować równowagę. Regularnie ćwicz jogę, aby pomóc umysłowi skupić się na chwili obecnej i obniżyć poziom stresu.

Oczywiście to tylko kilka korzyści z praktykowania jogi. Powodów aby rozpocząć praktykę jest o wiele więcej. Biorąc pod uwagę tylko te kilka, warto wiedzieć że istnieją sposoby na ulepszenie swojej praktyki, nawet kiedy dopiero zaczynasz.
Jedną z najbardziej pomocnych metod jest:
JOGA Z OLEJKAMI, czyli stosowanie olejków eterycznych i ich mocnych aromatów. Joga i aromaterapia idą w parze poprawiając ogólne samopoczucie.
Możesz włączyć olejki eteryczne do swojej praktyki ze względu na ich emocjonalne i fizyczne korzyści. Podczas jogi możesz używać olejków eterycznych aromatycznie, miejscowo lub wewnętrznie. 
🍃Kolekcja doTERRA Yoga została stworzona przy pomocy eksperta Jogina i rzeczniczki doTERRA Wellness Eleny Brower. Aromaty zestawu mają na celu pomóc Ci ulepszyć praktykę i połączyć się w sposób, w jaki wcześniej nie byłeś w stanie.

Joga z olejkami.🍃 Istnieją trzy mieszanki: 

Anchor – Odcięcie 
Align – Równowaga
Arise – Uniesienie


Te mieszanki olejków eterycznych dają emocjonalne wsparcie i terapię, którą daje Yoga. Są one dopełnieniem praktykowania Yogi. 
Ponadto, istnieje wiele innych olejków eterycznych poza kolekcją, które mogą pomóc i które oczywiście polecamy. 
👉 Na przykład, zastosowanie doTERRA Balance może pomóc Ci się uspokoić w czasie ćwiczeń. Wild Orange i Peppermint umieszczone na skroniach lub rozproszone w pomieszczeniu mogą pobudzić i ożywić zmysły, aby pomóc Ci się rozruszać. Bez względu na to, jakie olejki wybierzesz, zalecamy stosowanie nie więcej niż trzech olejków podczas jednej praktyki, aby zapobiec przeciążeniu sensorycznemu.

🍀Korzystanie z kolekcji yoga dōTERRA
Nie musisz być ekspertem w dziedzinie yogi, aby cieszyć się zaletami nowej kolekcji doTERRA yoga. Kolekcja stworzona przy pomocy Eleny Brower (doTERRA Blue Diamond, autorka Art of Attention i twórczyni Teach.yoga) składa się z trzech 5 ml mieszanek o nazwie Arise, Anchor i Align. Z tymi mieszankami zarówno początkujący, jak i doświadczony yogin będą się cieszyć z efektów swojej praktyki. Każda mieszanka jest starannie zaprojektowana. Jest unikalną kombinacją olejków eterycznych stworzoną aby zapewnić różne aromaty i różne korzyści.

Joga z olejkami.


🍃 DoTERRA Anchor – Odcinam, opuszczam, niechaciane emocje, myśli

Kiedy niepewność wpływa na twój świat, mieszanka Anchor może pomóc przywrócić równowagę i spokój Twoim emocjom. W składzie mieszanki są: lawenda, drzewo cedrowe, drzewo sandałowe, cynamon, kadzidło, czarny pieprz i olejek z paczuli. Bazą jest frakcjonowany olej kokosowy. Aromat Anchor jest ziemisty, drzewny i bogaty. Pomoże Ci poczuć ukorzenienie i ugruntowanie.
🍀 Nasze ulubione zastosowania
👉 Zastosuj dwie do trzech kropli Anchor nakładając na okolice serca, aby pomóc w zachowaniu stałego sensu fundamentalnego – jak iść do przodu.
👉 Nałóż na kostki, podstawę kręgosłupa i dolne partie stóp, aby pobudzić uczucie kompletności i spokoju.
👉 Zastosuj dwie do trzech kropli na wybrane obszary podczas medytacji, aby poczuć się stabilnie, kompletnie i spokojnie.


🍃 doTERRA Align- równowaga, spokój

Łatwo jest czuć się odłączonym i wymknąć się spod kontroli w codziennym życiu. Zestawienie  właściwości doTERRA Align Blend z pewnymi pozami yogi, może pomóc przywrócić uczucie spokoju i odnalezienie celu. Align jest unikalną mieszanką olejków, takich jak mięta pieprzowa, bazylia, geranium i kwiat jaśminu, aby stworzyć świeży, zielony i ziołowy zapach. 

🍀 Nasze ulubione zastosowania
👉Przed rozpoczęciem dnia zastosuj Align na serce, nadgarstki i tył szyi, aby wspierać poczucie akceptacji i płynności.
👉 Dodaj dwie krople Align do aromatycznej biżuterii, aby cieszyć się zapachem podczas praktyki yogi. 
👉 Nałóż jedną lub dwie krople na serce lub inny wybrany obszar, ćwicząc wyrównywanie pozycji yogi. 


🍃 doTERRA Arise – Wzniesienie


W chwilach, gdy zniechęcenie i przeciwności wpływają na Twoją zdolność do osiągania celów, doTERRA Arise Enlightening Blend, może dostarczyć radosnego, zachęcającego aromatu, aby podnieść, pobudzić i pomóc Ci się podnieść. Zawierająca olejki eteryczne z grejpfruta, cytryny, osmantusa i jodły syberyjskiej w bazie z frakcjonowanego oleju kokosowego. Świeży zapach Arise jest zarówno radosny, pogodny jak i inspirujący.  Pomoże Ci osiągnąć wyższy poziom.

🍀 Nasze ulubione zastosowania🍀
👉Kiedy się obudzisz, nałóż dwie do trzech kropli Arise na serce. Ćwicząc codzienne afirmacje, pomoże Ci wstać i stawić czoła codzienności z jasnością i radością.
👉 Podczas uprawiania trudnych pozycji jogi, zastosuj Arise, aby pomóc sobie osiągnąć następny poziom.
👉 Zastosuj kilka kropli do biżuterii aromatycznej np z kamieni lawy, aby przypominał Ci Twoje cele przez cały dzień.

Joga z olejkami.

Podekscytowany tym trio? Yoga Collection jest dostępna w sprzedaży.
http://mydoterra.com/ kubis
Można również kupić poszczególne olejki oddzielnie. 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *