Lemon – olejek cytrynowy.

Olejek cytrynowy jest jednym z najpopularniejszych olejków eterycznych z cytrusów ze względu na swoją wszechstronność i silne właściwości przeciwutleniające. Lemon jest najbardziej znany ze swojej zdolności do oczyszczania toksyn z organizmu i jest szeroko stosowany do stymulowania drenażu limfatycznego, oczyszczania skóry oraz zwalczania bakterii i grzybów. Olejek cytrynowy jest rzeczywiście jednym z najbardziej „niezbędnych” olejków, ponieważ może być używany do wielu celów. Od naturalnego wybielacza zębów, domowego środka czyszczącego i odświeżacza do prania, po środek podnoszący nastrój i łagodzący nudności.

 👉 Możesz dodać dwie lub trzy krople olejku do pustej kapsułki, lub zakroplić do szklanki wody, aby w naturalny sposób oczyścić ciało i wspomóc trawienie.

  👉 Wspieraj zdrowe funkcje oddechowe przyjmując lemon wewnętrznie dodając 1-2 kropelki olejku do szklanki wody, soku lub zakraplając w kapsułkę.

  👉 Przyjmowanie wewnętrznie olejku lemon, pomoże w sezonowym dyskomforcie układu oddechowego zwłaszcza podczas pylenia.

 👉 Dodaj 10 kropli do szklanej butelki z rozpylaczem, uzupełnij wodą, aby stworzyć preparat do czyszczenia różnych powierzchni.

  👉 Kilka kropli olejku cytrynowego dodanego do oliwy z oliwek, pomoże wyczyścić, chronić i nabłyszczać meble z drewna.

  👉 Kiedy wymieszasz 10 kropli olejku lemon z 1⁄4 szklanki octu i 1⁄4 szklanki oliwy z oliwek, stworzysz naturalny preparat czyszczący i chroniący skórzane meble i inne skórzane powierzchnie.

  👉 Wypolerujesz biżuterię lub sztućce za pomocą kilkunastu kropli olejku naniesionych na na miękką szmatkę. Jest to świetny środek na wczesne etapy matowienia na srebrze i innych metalach. 

   👉 Lepkie pozostałości z powierzchni np po naklejkach, możesz usunąć nakładając kilka kropli na szmatkę lub bezpośrednio produkt i delikatnie pocierając.

  👉 Po wymianie oleju lub naprawieniu roweru umyj ręce olejkiem cytrynowym, aby usunąć tłuszcz

https://shop.doterra.com/PL/pl_PL/link-generator/select-products/

https://shop.doterra.com/PL/pl_PL/link-generator/select-products/
https://shop.doterra.com/PL/pl_PL/link-generator/select-products/

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *